Základní škola

 

"Učitel i žák mají mít týž cíl: prospěch, který má jeden přinášet, druhý získávat."

Lucius Annaeus Seneca

 

Aktuality                                                

 

                                                        V letošním roce se naše škola zapojila do projektu Základka roku. Získali jsme krásné 2. MÍSTO ve Zlínském kraji. Diplom je možné zhlédnout níže.

 Dne 24.6.2016 se naše škola zúčastnila XVII. ROČNÍKU OLYMPIÁDY MALOTŘÍDNÍCH ŠKOL v Kroměříži. Žáci naší školy měli výborné výsledky. Diplomy jsou ke zhlédnutí níže.

Naše škola díky RECYKLOHRANÍ přispěla k ochraně životního prostředí. Žáci za rok 2015 odevzdali celkem 57 kg drobného elektra. Certifikát je uveden níže.

 

Středisko pro volný čas Šipka Kroměříž vypsalo nabídku programů pro školní družiny na školní rok 2016/2017. Přihlašování na tyto kroužky proběhne začátkem příštího školního roku. Nabídka programů je ke zhlédnutí v souboru uvedeném níže.

 

ZŠ a MŠ Rataje  vyhlašuje sběr použitého kuchyňského oleje.

Olej můžete nosit učitelkám v MŠ a ZŠ v uzavřené PET láhvi - viz plakát níže.

Děkujeme.

Fotografie z akcí: výlet do Bratislavy, výlet do Kostelan, den s myslivci a olympáda malotřídních škol jsou ke zhlédnutí v sekci fotografie.

Ve školním roce 2015/2016 se naše škola zapojila do projektu SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ. V rámci tohoto projektu žáci obdrželi SPORTOVNÍ VYSVĚDČENÍ. Výsledky za jednotlivé třídy jsou umístěny v sekci "pro rodiče."

 

 

 

 

Logo projektu

Základka roku:


Soubory ke stažení

Naše třídy
Kdo nás učí, kontakty
Fotografie
Školní družina
Plán akcí
Pro rodiče
Příspěvky našich žáků
Budova školy
Dokumenty
Projekty